Cześć! Fajnie, że tu trafiłaś!

Kurs stylizacyjny online, który tworzę z myślą o tobie, kiełkował w mojej głowie od wielu lat. Pomysł pojawił się w momencie, gdy odległość zaczęła stanowić problem w skorzystaniu z moich usług.
Obiecałam wam go już dawno. Teraz dopełniam moją obietnicę!

Zapisz się na listę oczekujących na kurs

Klikając w przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych.

3 POWODY

DLA KTÓRYCH

WARTO SIĘ ZAPISAĆ!

EKSKLUZYWNY DOSTĘP

Spodziewaj się specjalnej oferty tylko dla zapisanych.

PIERSZEŃSTWO WEJŚCIA NA POKŁAD 😉 

Jako jedna z pierwszych osób dowiesz się o dacie premiery kursu.

BACKSTAGE

 Będziesz informowana na bieżąco o postępach powstawania kursu. Będziesz miała również wpływ na jego powstawanie! Twoje zdanie jest dla mnie ważne! Ten kurs będzie dostosowany do twoich potrzeb!

O mnie: Joanna Przybylska

Stylistka mody i wizażystka

Mistrz w zawodzie wizażysta/ stylista. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywałam zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Jako ekspertka jestem zapraszana do gościnnych wystąpień w TV oraz publikacji w gazetach. Zamiłowanie do piękna pojawiło się u mnie już w dzieciństwie, kiedy to organizowałam pokazy mody, a także interesowałam się kosmetykami do makijażu. Po wielu latach życia za granicą, w 2013 roku, postanowiłam wrócić i zawalczyć o własny sposób na życie, tu, w Polsce. Po powrocie słyszałam wielokrotnie, że „się nie da”, że mój pomysł na siebie nie wypali, że mam sobie dać spokój… Nie minęło jednak dużo czasu, a moje plany stały się rzeczywistością. Dziś pokazuję innym kobietom z pasją do kobiecego piękna, jak osiągnąć stabilną pozycję lidera na rynku. Uczę wizażystki zarówno tego, jak wykonywać świetne makijaże, jak i prowadzenia biznesu od podszewki. Szkolenia, które prowadzę, są autorskie i innowacyjne. Opierają się na przykładach z życia wziętych, dzięki czemu są rzeczywistym kompendium wiedzy o prowadzeniu biznesu w branży wizażowej. Szukasz solidnego kopa motywacyjnego i gotowego sposobu na zmianę pasji w dochodowy biznes? Odważ się sprawić, aby twoje cele stały się czynami!

Skoro nadal tutaj jesteś, to na co jeszcze czekasz?   

Poniżej jest dla Ciebie ostatnia okazja na zapis.
Obiecuję, nie pożałujesz 😀 

Zapisz się na listę oczekujących na kurs

Klikając w przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych.

Copyright Joanna Przybylska 2017
 Polityka Prywatności  
Regulamin

[instagram-feed]