HEJ! Fajnie, że tutaj jesteś! 

Poniżej mam dla Ciebie do pobrania dodatki do e-booka!

 

Mam nadzieję, że pakiet sprawi Ci równie dużo radości jak i mnie! 

Życzę Ci zachwycającego i odpicowanego Instagrama!

Dziękuje Ci za zaufanie jakim mnie obdarzyłaś wybierając tego e-booka. Jest mi niezmiernie miło, że mogłam Ci pomóc w rozwoju twojego konta na Instagramie.

Pamiętaj, że używając hasztagu #przybylskabeautyteam zawsze chętnie wpadnę i zostawię u Ciebie trochę mojego wsparcia!

Natomiast #glamyourinstagram to oficjalny hasztag tego e-booka. Użyj go, abym mogła sprawdzić rozwój Twojego konta i pochwalić Cię za rozwój u mnie w stories! ( Darmowa reklama jak się patrzy! 😉 )

Włożyłam w niego całe serce i wiedzę o Instagramie, abyś mogła udoskonalić swoje konto oraz działania na Instagramie. Ten e-book znaczy dla mnie bardzo dużo, ponieważ po kursie biznesowym i e-booku Zmień lekcję makijażu na online, jest to kolejny sposób, jaki oddaję w twoje ręce, abyś osiągnęła sukces w wizażu. 

Pamiętaj, że jestem po to, aby Cię wspierać. Po to też powstał hasztag #przybylskabeautyteam. Możesz użyć przy każdej publikacji postu! Dzięki temu będę mogła łatwo sprawdzić Twoje najnowsze posty oraz zostawić swoje wsparcie pod Twoimi postami.

Pod oficjalnym hasztagiem tego e-booka #glamyourinstagram. Będzie mi niezwykle miło zobaczyć, jak czytasz tego e-booka bądź wprowadzasz zmiany na swoim koncie w oparciu właśnie o porady zaczerpnięte z tego e-booka. Oznacz mnie hasztagiem oraz @joannaprzybylskapl, abym mogła Cię rozreklamować u siebie w stories! 😉 

Ściskam mocno i 3mam kciuki za piękny feed!
Joanna Przybylska

Wyświetl ten post na Instagramie.

Jest mi niezwykle miło, gdy czytam wasze wiadomości, w których piszecie do mnie, że podziwiacie u mnie samodyscyplinę w systematyczności wytyczania i realizowania celów, jakie sobie wyznaczam. Że Was tym inspiruję. Dlatego dziś postanowiłam, że podzielę się z Wami moim sposobem, na wytyczanie sobie marzeń oraz ich realizację. Słowo marzenie jest określeniem dość infantylnym, lekkim, mało realnym. Często spotykamy się, z negatywnym odbiorem mówiąc komuś o naszych marzeniach, dlatego zamieńmy to słowo na CEL! Brzmi inaczej, co? 😉 Bo marzenie to nic innego jak cel, który postanowiłyśmy sobie wytyczyć. Uważam, że samo słowo marzenie często nas blokuje, bo wydaje nam się nierealne w osiągnięciu. Jednak CEL brzmi bardziej przyziemnie. Nie wiem, czy Cię zaskoczę tym stwierdzeniem, ale w 80% za sukces bądź porażkę w tym dążeniu odpowiada nasz... mózg!!! 🤯 Wiesz, jak jest z chorymi osobami. Lekarze często mówią, że ma w sobie siłę walki, póki ją ma, jest nadzieja. Jeśli chora osoba podda się psychicznie, często nie wygrywa tej walki. Ty musisz mieć w sobie tę chęć WALKI O SWOJE SZCZĘŚCIE! Cele mają sprawić, że będziesz szczęśliwa, gdy je osiągniesz! Nie piszę, że droga ta będzie łatwa, bo nic co warte, łatwo nie przychodzi. Bo często jesteś z tym SAMA! W końcu to twój cel! Jednak obiecuję Ci, że gdy dojdziesz do celu, uczucie szczęścia, satysfakcji i dumy wynagrodzi Ci cały trud! Jeśli dziwi Cię zdjęcie aparatu w tym poście to znaczy, że jesteś tutaj od kilku dni. Już tłumaczę. 😅Postawiłam sobie za cel, że cały dochód ze sprzedaży pierwszego eBooka przeznaczę za zakup aparatu, który pozwoli mi zrealizować kolejne cele jakie mam w planach. Jak widzisz na zdjęciu, kolejne plany przede mną. 3maj mocno kciuki, aby starczyło mi kwarantanny na ich realizacje! 😂😅 _ A teraz napisz, który slide w instakaruzeli wybrałbyś jako ten najważniejszy dla Ciebie w dążeniu do celu? 🤔❤️

Post udostępniony przez 💄UCZĘ WIZAŻYSTKI BIZNESU 👩🏻‍🏫 (@joannaprzybylskapl)

Masz pytanie?
Napisz do mnie:

13 + 1 =

Copyright Joanna Przybylska 2017
 Polityka Prywatności  
Regulamin

[instagram-feed]