NEWSLETTER

Wrzesień za chwilę, będzie już tylko historią. Niewątpliwie jest on dla większości z nas miesiącem, gdzie wdrażamy swoją organizację na nowo. Prawdziwa jazda bez trzymanki!

Wiem, że do tej pory trudno było Ci się umówić na dane usługi, właśnie z racji możliwie zmieniającego się grafiku pracy/ planu dnia. Jednak jestem pewna, że przedłużone wakacje, plan lekcji czy zajęcia dodatkowe masz już ogarnięte w jednym paluszku. Dlatego czas na Ciebie i twoje brwi!

Codziennie czekamy z Alesią właśnie na Ciebie, aby pomóc Ci się zrelaksować przez godzinę w trakcie dnia, gdzie każda godzinę masz rozdzieloną na minuty.
Odwiedź nas i przekonaj się, że kolejne wizyty będą tymi baaardzo wyczekiwanymi wizytami w naszym studio pełnymi relaksu i chwili tylko dla Ciebie.

Dziś stylizujemy twoje brwi na 2 sposoby!
Możesz się umówić na klasyczną:
Kompleksowa stylizację brwi w skład której wchodzi:
– geometria
– regulacja
– koloryzacja

(Alesia- 80 zł, Joanna 99 zł)

do tej usługi możesz dodać laminację brwi i skorzystać z pakietu FULL BROWS!
Laminacja brwi to zabieg, który pomaga ujarzmić niesforne brwi, które rosną w różnych kierunkach a ich stylizacja nie daje satysfakcjonującego efektu. Pomaga też “przykleić się” włoskom do skóry, unikając brwi zbyt odstających od twarzy.
Cena samej laminacji to 80 zł
Koszt pakietu FULL BROWS to:
Alesia- 150 zł
Joanna 170 zł
Laminację powinno się powtarzać co 3 wizytę.

Szykują się dla Was wiosenne nowości! 😀

Czas wakacji to tez często czas wygody i stylizacji rzęs metodą objętościową. Po ściągnięciu sztucznych rzęs, często wydaje nam się, że nasze są w zdecydowanie gorszej kondycji, że ich NIE MA! :O Dlatego już dziś zapraszam do rezerwacji Keratynowego liftingu rzęs + botox! Stylizacja rzęs, która jest alternatywą po ściągnięciu objętościowych, bądź dla osób, które tak jak ja, wolą naturalną stylizację naszych własnych rzęs. Zabieg ten, pozwoli Ci cieszyć się przyciemnionymi oraz podkręconymi rzęsami przez nawet 2 miesiące! Jeśli rano nie zdążysz pomalować rzęs maskarą, one wciąż będą podkreślone i pięknie otwierać twoje oko.
Można się zapisywać już teraz na terminy październikowe przez wiadomość prywatną.
Specjalna cena Keratynowego liftingu rzęs + botoks- 130 zł
Tę usługę warto wykonywać również co 3 wizytę w naszym studio. W zależności od długości utrzymującego się efektu. Można również skorzystać z pakietu i przy okazji jednej wizyty zadbać kompleksowo o oprawę oka!
Pakiet ALL EYES ON ME:
– kompleksowa stylizacja brwi
– laminacja brwi
– Keratynowy lifting rzęs + botoks
w cenie: 290 zł 260 zł (Alesia)
Oszczędzasz 30 zł!

Keratynowy lifting rzęs + botoks

Konsultacje pielęgnacyjne

Agnieszka Zielińska, SKIN EKSPERT odwiedzi Ostrów w październiku oraz ostatni raz w tym roku, w listopadzie. To właśnie tylko w listopadzie zostały wolne terminy na konsultacje podczas której Agnieszka spersonalizuje twoją domową pielęgnacje skóry.

Ostatnie wolne terminy:

Środa 13.11- brak wolnych terminów

Czwartek 14.11-
11:15
12:30
13:45

Piątek 15.11
10:00
11:15
12:30